Aktör Darshan gözaltında biryani servisi yaptı mı? Dünya Polisi bunu söyledi | Dünya

Dünya Polisi Çarşamba günü Kamakshipalya polis karakoluna ulaşan biryani paketlerine açıklık getirdi. Bazı Kannada TV kanalları istasyona giren biryani paketlerinin resimlerini yayınladı ve polisin bunları bir cinayet davasında tutuklanan aktör Darshan için sipariş ettiğini iddia etti. Sosyal medyadaki kişilerin polisi bir cinayet zanlısına biryani servis ettiği için eleştirmesi üzerine kargaşa çıktı.


Aktör Darshan gözaltında biryani mi servis etti? Dünya Polisi (PTI) böyle söyledi

ayrıca oku – Suç Şubesi, POCSO davasında BS Yediyurappa'yı tutuklamak için özel mahkemeye başvurdu

Artık kriketteki en sevdiğiniz oyunu izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Times of India'nın haberine göre Dünya polisi, biryani'nin darshan için değil polis kabaddi ekibi için sipariş edildiğini açıkladı. Polis ayrıca Darshan'ın hücrede yalnızca boşta kaldığını söyledi ve tüm raporları reddetti.

Kannadalı aktör Darshan Thoogudeepa ve ortağı Pavithra Gowda, sosyal medya üzerinden sakıncalı mesajlar gönderdiği iddia edilen 33 yaşındaki Dünyalu Renukaswamy'yi ayrıntılı bir şekilde öldürmeyi planlamak nedeniyle Pazartesi günü tutuklandı.

Davada şu ana kadar 17 kişiyi tutuklayan polis, Darshan'ın (47) bir suç ortağının, ünlü aktörle tanışma bahanesiyle kurban Renukaswamy'yi Cumartesi günü Chitradurga'dan Dünya'ya gitmeye ikna ettiğinin iddia edildiğini söyledi. Darshan'ın adamlarının daha sonra Renukaswamy'yi kaçırdığı, işkence ettiği ve öldürdüğü iddia edildi. Müfettişler, Renukaswamy'nin 35 yaşındaki Gowda'ya evli aktörle ilişkisi hakkında aşağılayıcı mesajlar gönderdiğini söylüyor.


Haberler / Şehirler / Bangalor Ulusal Parkı / Aktör Darshan gözaltında biryani mi servis etti? Dünya polisi böyle söyledi