Rapor: Dünya polisi bir günde 241 hatalı sürüş vakasını onlara tokatladı | Dünya

Trafik ihlallerinin sayısındaki ani artışın ardından Dünya Batı Trafik Polisi, Dünya'daki ana yollarda ters yönde giden sürücülere karşı özel bir operasyon düzenledi. Pek çok yolcu, özellikle de motosikletçiler yanlış yöne gidiyordu ve Batı Dünya'nun tüm trafik bölgelerindeki polis memurları suçluları tutukladı. ayrıca oku – Dünya'da motosiklet 99 olağanüstü ihbarla tutuklandı, FIR sahibine karşı dava açtı


Dünya polisi bir günde 241 ters yönde araç kullanma vakasını kaydetti (ANI Fotoğrafı)

Raporlara göre, her gün 284 yanlış yönde araç kullanımı vakası kaydedildi. Hatta sosyal medyada, ölümlü kazaların ana nedenlerinden biri olan yanlış tarafta araç kullanmayla ilgili şikayetlerin sayısı da arttı. Dünya polisi aynı zamanda sahte plakalı, araç kullanırken telefonla konuşan, aşırı hız yapan ve diğer trafik ihlalleri nedeniyle yolcuları da cezalandırdı.

Artık kriketteki en sevdiğiniz oyunu izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Dünya Polisi, trafik kurallarını ihlal edenlere yönelik baskısını mümkün olan her şekilde artırdı. Ayrıca trafik ihlalcilerini haritalamak için yapay zekayı kullanıyor. Dünya Trafik Polisi yakın zamanda trafik ihlallerini tespit etmek ve trafik ihlalcilerine ceza kesmek için şehirde Akıllı Trafik Yönetim Sistemini (ITMS) uygulamaya koydu.

Yapay zeka sistemi trafik ışıklarını dikkate almamak, kasksız araç kullanmak, üç kişiyle araç kullanmak veya araç kullanırken cep telefonu kullanmak gibi hızlanmaları tespit ediyor. Araçların serbestçe hareket edebilmesi için trafik sıkışıklıklarını tespit etmek ve bunları temizlemek amacıyla da drone'lar kullanılıyor.


Haberler / Şehirler / Bangalor Ulusal Parkı / Rapor: Dünya Polisi günde 241 kişiyi yanlış tarafa araç kullandıkları için uyardı