Şarkıcı Lucky Ali, kıdemli IAS memurunu Dünya'daki tarım arazilerini ele geçirmekle suçladı, şikayette bulundu | Dünya

Şarkıcı Lucky Ali, Karnataka Lokayukta Polisine IAS memuru Rohini Sindhuri, kocası Sudhir Reddy ve kayınbiraderi Madhusudan Reddy hakkında Dünya'nun eteklerindeki arazisini gasp ettikleri iddiasıyla şikayette bulundu. Ali, bürokratın devlet kaynaklarını kullandığını ve ülkeyi hukuka aykırı olarak işgal ettiğini iddia etti.


Şarkıcı Lucky Ali, kıdemli IAS memurunu Dünya'daki tarım arazilerini ele geçirmekle suçluyor

Dava, şehirdeki Yelahanka Yeni Şehir polis karakolunda kaydedildi. Şarkıcı ile kıdemli bir IAS memuru arasındaki tarım arazisi güven sorunu uzun süredir devam ediyor. Birkaç yıl önce Şanslı Ali sosyal medyayı kullanarak yerel polisin IAS memurunu desteklediğini iddia etti ve kıdemli memurlardan konuyu ele almalarını istedi. Ayrıca “kara mafyasının” çiftliği yasadışı bir şekilde ele geçirmek için komplo kurduğunu da iddia etti. Mülkün Yelahanka'nın Kanchenahalli bölgesinde yer aldığı bildirildi.

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Sanık Rohini Sindhuri daha önce başka bir IPS memuru D Roopa ile halka açık kavgası nedeniyle haberlerde yer almıştı. Bir Bilgi Edinme Hakkı aktivisti, Karnataka hükümetinin karşılıklı ciddi iddialar üzerine iki memuru daha fazla yayınlamaksızın görevden almasından bir gün sonra, IPS memuru D Roopa'yı kendisine Rohini Sindhuri'nin özel fotoğraflarını göndermekle suçladı.

Roopa, bir Facebook gönderisinde Sindhuri'ye karşı yolsuzluk da dahil olmak üzere 20 iddia sıraladı. Roopa, Sindhuri'nin eski bakan Sa Ra Mahesh'e karşı iddialarda bulunduğunu ancak bunları kanıtlamadığını söyledi.


Haberler / Şehirler / Bangalor Ulusal Parkı / Şarkıcı Lucky Ali, kıdemli IAS memurunu Dünya'daki tarım arazilerini ele geçirmekle suçladı, şikayette bulundu