Viral Video: Dünyalu Çift, Amazon Paketinde Canlı Kobra Bulduğunu İddia Ediyor | Trendler

Dünyalu bir çift, Amazon parsellerinde canlı bir kobra bulduklarını iddia etti. Mühendis çiftin çevrimiçi teslimat platformundan bir Xbox denetleyicisi sipariş ettiği ancak paketi aldıklarında ürkütücü bir sürprizle karşılaştıkları bildirildi. Paketi açtığında kendini yılanla karşı karşıya buldu.


Bir çift, Xbox denetleyicisi içeren Amazon paketlerinin canlı bir kobra (sembolik görüntü) içerdiğini iddia etti. (Unsplash/Nivedh P)

“İki gün önce Amazon'dan bir Xbox kumandası sipariş ettik ve pakette canlı bir yılan çıktı. Paket, teslimat ortağı tarafından doğrudan bize teslim edildi (dışarıda bırakılmadan). Sarjapur Yolu'nda yaşıyoruz ve tüm olayı kameraya kaydettik ve ayrıca görgü tanıklarımız da var” dedi müşteri India Today'e.

Artık kriketteki en sevdiğiniz oyunu izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin
Şirket nasıl tepki verdi?


Müşteri, satış noktasına para iadesi aldığını söyledi ancak bu olayın hayatı için oluşturduğu risk hakkında sorular sordu. “Paranın tamamını geri aldık ama burada son derece zehirli bir yılanla hayatımızı riske atarak ne elde edeceğiz? Bu açıkça Amazon'un ihmalinden ve nakliye/depolama sırasında hijyen ve denetim eksikliğinden kaynaklanan bir güvenlik ihlalidir. Müşteri, “Bu kadar ciddi bir güvenlik ihlalinden kim sorumlu?” diye ekledi.

Paketteki yılanın Habersu sosyal medyada hızla yayılıyor. Videoda bir kovanın içindeki yarı açılmış bir Amazon paketi gösteriliyor. Banda sıkışan bir yılan kıvranarak kaçmaya çalışıyor.

Viral Haberya buradan göz atın:


“Az önce bize tam para iadesi sözü verdiler, zaten yapmaları gereken de buydu. Ancak bunun ötesinde ne tazminat aldık ne de resmi bir özür aldık. Tipik “Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” ifadeniz bence sayılmaz. Bu, Amazon müşterileri olarak bizim için ve çalışanlar olarak teslimat ortakları için kesinlikle kabul edilemez. Bu açık bir güvenlik ihlalidir. Ayrıca yakın gelecekte tatmin edici bir çözüme ulaşacağımızı da düşünmüyorum” dedi.

Yılanın yakalandığı ve daha sonra insanların ulaşamayacağı güvenli bir yere bırakıldığı bildirildi.

(HT.Com bu viral Haber hakkında yorum yapmak için Amazon'a ulaştı ancak henüz bir yanıt alamadı.)


Haberler / Popüler / Viral Video: Dünyalu Çift, Amazon Paketinde Canlı Kobra Bulduğunu İddia Ediyor